Açık Günler: Her Gün
Bizi Arayın: +90 544 6484666
e-mail: bilisselanalizmerkezi@gmail.com

Biyografi

370E360

Emre Koca

Eğitim Yöneticisi

bilisselanalizmerkezi@gmail.com

0544 648 4666

Danışman Biyografisi

Öğretmenlik yolculuğuma 2006 yılında İstanbul Eyüboğlu Kolejinde çalışarak başladım. Ardından Çamlıca Koleji ile devam ederek zamanla kendi işimi yapmaya başladım. Zaman içerisinde alan dışında ayrıca öğrenci koçluğu, eğitim danışmanlığı, özel öğrenme güçlüğü, eğitim yöneticiliği ve danışmanlık alanlarında da eğitimler alarak meslek hayatımda her geçen gün yeni sayfalar açtım.

Meslek hayatımın ilk yıllarından itibaren öğrencilere bütüncül bir bakış açısı ile yaklaşıp, onların iyi bir eğitim almaları, iyi birer birey olmaları için çalışmalar yürüttüm ve bunun ilk meyvesi olarak da 11 yıl önce eğitimdanışmanım.com internet sitesini kurdum. Orada 250den fazla makale var ve hepsi de güncelliğini koruyan yazılar.

15 yıllık meslek hayatımda yüzlerce öğrenci ile muhattap oldum. Ama özellikle son 7 yılımda esas olarak üstün yetenekli öğrenciler ve özel öğrenme güçlüğü çeken öğrencilerle çalışmalar yaptım.

Akademik Geçmiş

Marmara Üniversitesi

2002 2006

4 senelik üniversite eğitimde bir çok yarışma ve eğitimlere katılarak lisans eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans

2013 2015

Yüzlerce başvuru arasından kabul alarak başladığı Yüksek Lisans eğitimini, Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında tamamlayarak eğitim sektörünün her kademesi hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olmuştur.

Çalışma Alanları

Veli Danışmanlığı

Okuma Güçlüğü

Üstün Yetenekliler

Veli Geri Bildirimleri

Başarılarım

Man sea heaven air man have a gathered brings signs land image behold have had fifth was great own so dry from multiply you'll without won all gathering all.

Acil Bir Durum Mu Var?

Acil bir durum halinde hemen iletişime geçebilirsiniz.
  dilek profil g5

  Dilek Akça Koca

  Doktor Psikolojik Danışman

  dilekakcakoca86@gmail.com

  Danışman Biyografisi

  1986 yılında Kütahya’da doğdum. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldum. Yüksek lisansımı 2013 yılında Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programında ‘Bir Aile Eğitim Programının Evli Annelerin Evlilik Doyumu, Evlilikte Sorun Çözme Becerisi ve Psikolojik İyi Oluşuna Etkisi’ adlı tezim ile tamamladım. 2021 yılında da yine Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programında ‘Evlilikte Benlik Genişlemesinin Karma Yöntemle İncelenmesi’ adlı tezim ile doktoramı bitirdim. Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın 4 Eylül 2012 tarihinde yayımlanan yönetmeliğine uygun olarak 464 saat aile danışmanlığı eğitimini tamamlayarak ‘Aile Danışmanı’ ünvanını aldım. Lisansüstü eğitimim süresince Çift ve Aile Danışmanlığında Uygulamalı Müdahale Teknikleri, Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları, Post Travmatik Müdahale Yaklaşımları, Kariyer Danışmanlığı, Transaksiyonel Analiz, Yetişkinlik ve Yaşlılık Psikolojik Danışmanlığı, Post Modern Terapiler (Emdr, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Bibliyoterapi, Etki Terapisi, Müzik Terapisi, Öyküsel Terapi, Oyun Terapisi, Sanat Terapisi, Macera Terapisi (Adventure Therapy), Sensorimotor Terapi, Feminist Terapi, Gerçeklik Terapisi), Manevi Danışmanlık, Bilişsel ve Davranışçı Psikolojik Danışma Uygulamaları, Öğrenme Sorunlarına Müdahale Yöntem ve Teknikleri, Psikoloji Araştırmalarında Nicel, Nitel ve Karma Araştırma Yöntemleri gibi başlıca konularda teorik ve uygulamalı çalışmalar yaptım.Başta CAS (Bilişsel Değerlendirme Sistemi) Testi olmak üzere yirmiye yakın testin uygulamasını yapmaktayım.

  Akademik Geçmiş

  İstanbul Üniversitesi

  2008 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldum.

  Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans

  2011 2013

  Yüksek lisansımı 2013 yılında Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programında ‘Bir Aile Eğitim Programının Evli Annelerin Evlilik Doyumu, Evlilikte Sorun Çözme Becerisi ve Psikolojik İyi Oluşuna Etkisi’ adlı tezim ile tamamladım.

  Marmara Üniversitesi Doktora

  2016 2021

  2021 yılında Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programında ‘Evlilikte Benlik Genişlemesinin Karma Yöntemle İncelenmesi’ adlı tezim ile doktoramı bitirdim.

  Çalışma Alanları

  Aile Danışmanlığı

  Veli Danışmanlığı

  Bilişsel Müdahale Programı

  Cas Testi

  Veli Geri Bildirimleri

  Başarılarım

  Man sea heaven air man have a gathered brings signs land image behold have had fifth was great own so dry from multiply you'll without won all gathering all.

  Acil Bir Durum Mu Var?

  Acil bir durum halinde hemen iletişime geçebilirsiniz.